Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki aki Angliába lakik,...

Valaki aki Angliába lakik, vagy már volt ott, leírná hogy milyen?

Figyelt kérdés
Milyenek az emberek, szokások, ilyesmik. :) Előre is köszi
2013. jan. 5. 14:15
 1/2 anonim válasza:
Én sajnos csak másfél hónapot tudtam kint tölteni, de nagyon vissza akarok menni. Az ország nagyon szép, itt gondolok a természeti, kulturális és építészeti szépségeire is. Leírni nem is lehet, mert látni kell! Az angol emberek akikkel én találkoztam nagyon kedvesek, türelmesek és segítőkészek voltak. Nem egyszer vittek haza kocsival mikor gyalogoltunk haza a boltból és megálltak mellettünk autóval h elvihetnek-e? Ha nem értettem amit mondtak elmondták akár még ötször is ugyanazzal a kedves mosollyal és teljesen megértőek voltak amikor mondtam h nem tudok túl jól angolul. Nekem összességében ennyi volt a tapasztalatom, nem azt mondom h nem volt negatív tapasztalatom, de az inkább a bevándorlókkal, más népekkel volt, akik ott vannak kint már x éve és azt hiszik h "ők találták fel a tüzet". :) Ha esetleg tervezed hogy kimész, én bátran ajánlom, szerintem nem fogod megbánni! :)
2013. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!