Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyeket javasoln...

Tudtok olyan helyeket javasolni, ahova egyedul be lehet ulni kavezni, uditozni es konyvet olvasni, ellenni?

Figyelt kérdés
sziasztok. Olyan helyet keresek, ahova be szeretnek ulni es konyvet olvasni, meg iszogatni uditot, meg kavet, ilyesmi. Van olyan hely ahol van erre lehetoseg, de nem ilyen sima szeken ulos, hanem mondjuk foteles, foldon ulod, de nem teahaz? Nem nagyon ismerek ilyen helyeket a varosba. Ja es a cafe freit ne mert ott mar voltam. Koszonom a valaszokat!
2012. dec. 25. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én törzshelyem a California Coffee a Kálvin térnél. Drága, de kényelmes, ingyen van a wifi, úgxhogx simán megéri :) Nekem legalábbis. De egyébként Szabó Ervinben is vannak fotelos helyek, kaját és kávét oda is vihetsz be, és ott is simán ellehetsz:)
2012. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám, van üdítő, kávé, könyv, kanapé. De csak akkor gyere,ha 120 kg-os kopasz,kigyúrt körszakállas pasi vagy. :-)
2012. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!