Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért annyira gáz az ha én...

Miért annyira gáz az ha én Izraelbe szeretnék elutazni?

Figyelt kérdés
Elég sok oltást kaptam érte és még egy netes játékban is megszóltak azért mert az volt a falum neve. jó tudom h zsidó ország de most ez ennyire számít?
2009. aug. 22. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
MIért? Gáz?
2009. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne "gáz"???...


Oda utazol, ahova akarsz!


Szerintem csak irigykednek, mert ők az életben nem jutnak el még Romániába sem. :]


Amúgy meg mit izgat téged mások hülye kis véleménye?!

2009. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal.......

Egyátalán nem gáz, hacsak azért nem mert steiner kristóf is oda utazozott

Ez lehet az egyetlen ok.

Sok rosszat hallottunk izraelről, de vannak ott szép, és jó dolgok is. (azért a követségeket kerüld el, ha nem életbevágó odamenned)

2009. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a bátorítást :)

nem is igen érdekel miért mondják csak kicsit frusztrál h azért küldenek levelet. Amúgy a szép hely miatt akarok menni meg mert ott van a világ egyik legjobb testőrképzője, és én szeretném elvégezni ha eljutok oda. :$

2009. aug. 22. 20:59
 5/5 anonim válasza:
A gáz hogy buták és elfogultak az emberek,és amit beletukmálnak a fejükbe azt elis fogadják és ezáltal te "zsidóbérenc" vagy a szemükben........
2011. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!