Hogyan tudom elvinni?

Figyelt kérdés

Szeretnék otthonra egy kézszárító gépet, főleg mert kontaktlencsés vagyok és a legjobb ilyenkor szárítóval szárítani, ebbe ne menjünk bele, kérlek a kérdésre válaszoljatok, vagyis arra, hogy hogyan tudom elvinni.


Kinéztem egy gyorsétterem wcjében egy nagyon jó minőségű, erős, tiszta szárítót, de le kell szerelni a falról.


Le tudom szerelni, tudom mely csavarokat kell kicsavarozni, és hogyan szedhetem le a konzolról, de ha bejön valaki mindenképp látni fogja, hogy szétszedtem a szárítót és épp próbálom lecsavarozni a falról és talán még szólhat is a személyzetnek.


Légyszi ne próbáljatok meg eltéríteni a tervemtől, inkább csak tanácsot kérnék hogyan csináljam, 18 éves vagyok, tehát elég idős, akár még szerelőnek is beöltözhetnék. De lehet, hogy nem kellene vele foglalkozni mit szólnak az emberek, vagy aki bejön annak mind azt mondani, hogy "megint elromlott ez a sz.r"


Szóval ti hogy szerelnétek le egy ilyet egy forgalmas helyen? Ja igen: még az is benne van a pakliban hogy pont a személyzet egy tagja nyit be és akkor nagyon nagy bajba kerülhetek.


2012. dec. 15. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Leszereled

2. Egy táskába rakod

3. Hazaviszed


Eltéríteni nem akarlak, de remélem, hogy emberedre akadsz, és az egész gépet feldugja a s.eggedbe, és bekapcsolja.

Gyökér vagy, nem tudok jobb szót.

Törülköző is van a világon, ill különböző papírtörlők.

2012. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de ha észrevesznek?
2012. dec. 15. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Leszereled, táskába teszed, elviszed. De a legtöbb helyen be van kamerázva a mosdó előtere is, azokat se felejts kiiktatni, ha vannak.

Ha észrevesznek, akkor lopás miatt feljelentést tesznek ellened, és te leszel a kézszárítógép-tolvaj. Elég nevetséges és szánalmas szerintem.

Amúgy már 10-20-ezer forintért egész jókat lehet venni, de te tudod.

2012. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!