Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak? NAGYON FONTOS?

Mit rajzoljak? NAGYON FONTOS?

Figyelt kérdés
Holnapra kéne beadnom egy pályázatot.Árva gyerekeknek kéne rajzolni,de nem tudom hogy mit rajzoljak..Mivel lehetne őket felvidítani?Segítség!

2012. dec. 11. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, konkrétan árvákra vagy intézetis gyerekekre gondolsz. Bárhogy is, a gyerekek többsége alapon a vidám dolgokat szereti; tehát lehetne valami vidám jelenetet, pl. cirkuszt, vidámparkot, kirándulást. A lényeg szerintem a mozgalmasság.


A kislányok kedvelik a virágokat, és - kortól függően - a babákat és / vagy a "trendibarbi" jellegű csajos képeket. A kisfiúk természetszerűleg az autókat és egyéb járműveket favorizálják. Általában mindkét nembeliek szeretik az állatokat.


Semmi iránymutatás nincs a témát illetően?

2012. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát,annyit mondtak hogy ÁRVA kisgyermekeknek kell rajzolni egy pályázatra,és azt hiszem kiválasztják a legjobb rajzot,és elküldik a gyermekeknek.:SS És nem tudom mit rajzoljak,holnapra kéne leadni..
2012. dec. 11. 13:03
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Én erre gondoltam.

2012. dec. 11. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos kép. :)


Viszont szerintem egy kissé fel kellene turbózni: több fenyőt és bokrot rajzolni a háttérbe; ill. több mosolygós hóembert főleg középre, de lehetne szerteszét elhelyezve is. (Utóbbit már csak a negatív pszichológiai hatás elkerülése miatt is: lehet, hogy egy árva gyereknek az elvesztett szülője jut eszébe a két szülő + egy gyerek felállásról.)

Esetleg néhány állatkát is rajzolhatnál, pl. őzeket, szarvasokat, nyuszikat.

De azért úgy, hogy ne legyen túlzsúfolt a kép. :)


Jó munkát. :)

2012. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy könyvet,amiben karácsonyi képek vannak,kisgyerekekkel.Köszönöm szépen!:)
2012. dec. 11. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit. :)


Ha kész leszel, megmutatod a képet? Kíváncsi lennék rá. :)

2012. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háát,megpróbálom felrakni,igen:)
2012. dec. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!