Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Skins...

Mi a véleményetek a Skins című sorozatról?

Figyelt kérdés
Olyan lecsúszott emberekről szól,hogy engem mindig lehúz.

2012. nov. 23. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
engem is. misfits inkább...
2012. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Misfits is lecsúszott emberektől szól.


Ezek a sorozatok hogy is mondjam , olyan angolok.

A brit sorozatok néha túlságosan is britek olyan "különlegesek".

2012. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert ilyen, mert ilyen a mai világ, lehuz vagy sem, de ilyen.
2012. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az igaz, hogy a misfits is, de sokkal jobb a történet, a humor, meg nem annyira "tini"...
2012. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm.. az első négy évadot szerettem, az utána következő már nagyon nem jött be. Egyébként főleg azért tetszett, mert nincs agyonkozmetikázva, bár persze egyértelmű, hogy egy film, és nem a valóság, de látható, hogy az életből merít. Na meg kicsit a saját tinikoromat juttatja eszembe (ami nem is volt olyan nagyon régen), és ilyenkor mindig elgondolkodom rajta, hogy milyen érdekes, hogy mégis többé-kevésbé normális felnőtt lett belőlem :) Vagy talán annyira nem is egyedi eset ez, csak amikor az ember már felnőtt, dolgozik, családja van, akkor senki nem firtatja, hogy mit csinált tizenévesen.
2012. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balanus_concavus ***** válasza:
Engem is az első 4 évad fogott csak meg, számomra annyiban áll a szépsége, hogy rengetegszer túlzónak tűnik az egész, de mégis ott van benne a való élet.
2012. nov. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak az tetszik benne,hogy minden részben kiemeli egy-egy szereplő életét és mindenkinek saját története van.De engem annyira le szokott húzni,hogy néha inkább kihagyom.
2012. nov. 24. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!