Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tekintélyt szerezni?

Hogyan lehet tekintélyt szerezni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy iszonyatosan lenéznek az emberek vagy irigyek vagy én nem tudom mi lehet az oka,de állandóan csesztetnek páran de olyanokkal hogy te jó ég.. nem eza szokványos hogy gáz a ruhád gáz a cipőd hanem másokkal és olyanok,akikről úgy gondoltam első látásra ,hogy rendesek. Hogyna érhetném el,hogy emberként viselkedjenek velem?
2012. nov. 16. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálatok ezekszerint alaposan kimaradt a verés, fenyítés

Amikor még én jártam suliba, ott rögtön beverekedtük magunkat egy mag-ba és onnantól normális tisztelettel kijáró éveim voltak

Eleve úgykészültünk hogy a legrosszabb-ra fogak letörnek, orr betörik ilyesmik


Ha nálatok nem megy a normális, társalgással való megegyezés, álj a lábadra és agyald meg valamelyiket

20/F

2012. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
NA de lány vagyok:D és pont eza gondom,hogy sok emberrel vagyok jóban. És,ha pofáznak nem tudom,hogy kockáztassam -e a bezsélgetői viszonyt vagy pofázzka én is vissza valami frappánsat. Nem nagy dolgok ezek csak ilyen gúnyos csipkelődések olynaoktól,akikre azt hittem rendesek..
2012. nov. 16. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emberek (többnyire) azt tisztelik, aki valamiben, lehetőleg több dologban is nyilvánvalóan jó. Pl. művelt, olvasott, tájékozott, kulturált, választékos a szókincse, sokoldalú, széles látókörű, barátságos, tisztelettudó, szolid, egyenes.
2012. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!