Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "A kód" című műsorban a...

"A kód" című műsorban a csapat egyik tagja hallja azt, amikor visszamondja a másik ember a kódlistát?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy másképp nem bírtam hirtelen megfogalmazni a kérdésem, jobbnak is látom leírni egy picit bővebben;

Aki nézi a műsort, az tudja, hogy amikor Sebestyén Balázs kezéből kihúzzák a "fémrudakat", akkor kiderül, hogy a két játékos közül ki fogja elismételni a kódlistát. Balázs elhívja azt, aki nem játszik, a másik emberre pedig fejhallgató kerül, hogy ne derüljön ki, hogy árajánlatot tesznek neki.

Ezután végül dönt az árajánlatról a másik fél és elmegy egy - a pályán is található sok számítógéphez hasonló géphez - és dönt az árról. Aztán egyszer csak megjelenik egy fal...


Nos: tulajdonképpen ez a fal miért is van ott? Hogy Balázstól különítsék el az ajánlatot kapott játékost? Mert csak akkor lenne értelme a falnak, ha eltakarná a másik játékost (aki épp a kódokat mondja) és az, aki addig "pihen", annak nem kellene hallania a kódolást. Mert ahogy így néztem, eleve nem hallhatja a csapattársát, vagyis csak feltételezem, mert eddig pokerface-szel álltak, amikor például nemtudomhánymilliót nyertek, és ez furcsa volt. A tegnapi adásban például a nő, aki el volt "szeparálva" Balázstól, az megfogta a korlátot, úgyhogy nincs ott üvegfal.

Miért van eltakarva Balázs, miért nem a másik játékos?


Előre is köszönöm az értelmes kommenteket!


2012. nov. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, hogy a kódlistát mondó játékos ne lássa a társa arcát, amíg ki nem derül, hogy elfogadta-e Balázs ajánlatát, vagy nem. Különben leolvashatnám az arcáról, ha mondjuk elfogadta az ajánlatot, de a kódlista nem sikerült, hogy mégis nyertek. Így izgalmasabb.
2012. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! Értem, amit írsz, és most, hogy belegondolok igazad is lehet - de még mindig nem értem; szerinted megbeszélik előtte a játékosokkal, hogy ne örüljön annyira az, aki elfogadta az ajánlatot és álljon ott kifejezéstelenül, mereven? Feltételezhető. :-)

Ja! És ment a kéz.

2012. nov. 14. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig áll kifejezéstelenül, volt olyan , hogy a fal mögött már örült a játékos, mert tudta, hogy mégis nyertek, a kódlistát mondó meg teljesen össze volt törve. Ezért gondolom, hogy ezért van a fal.
2012. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja! Okés, nem tudtam, illetve néha nem tudtam kivenni az örömöt a játékosok szeméből! Köszönöm a választ :D
2012. nov. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!