Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meztelen nőkrők képek vannak...

Meztelen nőkrők képek vannak kirakva a munkahelyeden vagy volt munkahelyeden?

Figyelt kérdés

Hol?

Tudsz valamit arról, hogy kerültek oda? Volt-e vita belőle?



2012. nov. 11. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Azon a részlegen, ahol dolgoztam, képernyővédőként valaki volt, hogy beállította.

Más részlegeken ajtón, falon több helyen.

Nem tudom, hogy kerültek oda, volt-e belőle vita.

2012. nov. 11. 15:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nincsenek meztelen nők a falon. Mondjuk ez nem is olyan meglepő, mivel 9 másik nővel dolgozok együtt /nem irodai munka/. És meztelen pasasok sincsenek sem falon, sem öltöző szekrényben. Orbán Viktor az egyetlen fotó, ami a hűtőn van, de neki én rajzoltam bajuszt és bohócorrot, úgyhogy az sem pucér kép:D
2012. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bolti eladó voltam és nem voltak pucér nők kiplakátolva sehol.
2012. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Raktárban dolgoztam, ott volt az öltözőbe meztelen nős kép, nem csoda hiszen fiatalok voltak előttünk jóval, és még ők tették ki, én is fiatal vagyok 22 éves de a volt kollégáim nagy része már középkorú, de nem szedtük le, az már az utókoré maradt:) Nem volt belőle baj a volt főnököm is ott öltözött, és pontosan tudta hogy kik tették oda ki, de ameddig az öltözőbe van és nem zavar senkit, addig neki mindegy hogy marad-e vagy nem.

A jelenlegi munkahelyemen, ez egy üzlethelyiség itt is volt meztelen nőkről készült képek, valamelyik asztalon volt a műhelyben nem volt belőle nagy balhé de a főnök megjegyezte hogy ez nem munkahelyre való és megmondta a képek tulajdonosának hogy ezt tartsa otthon magánál.

2012. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lakatos műhelyben dolgozom. Rengeteg igényes akt van szerte széjjel. Többnyire a beszállítók által hozott promó palkátok, naptáarak.
2014. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!