Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert csinaljak ezt velem?

Miert csinaljak ezt velem?

Figyelt kérdés
7.-es lany vagyok most jottem ebbe a suliba es mindenki kedves velem mar van egy legjobb baratnom is csak ketto fiu szemetkedik velem. Es hala istennek egymas mellet ul az a ketto mogottem! -_-... Ezt csak tegnap csinaltak hogy mocskos dolgokat kezdtek ora kozbe a szekemre rajzolni (ha annyira erdekel megirom privatba de nem szivesen beszelek rola)... Amugy en soha nem szemetkedtem veluk ok pont azok a fiuk akik a csajozos kozeppontban levo fiuk en meg a "csendben szenvedo" csondes visszahuzodo vagyok aki kettesbe a baratnojevel van.. Rosz tanulo se vagyok se streber se szoval nem ez lehet a bajuk.. konnyen meg tudnak bantani erzekeny vagyok.. Eleg vekony gyenge szoke haju kek szemu lany... egy bajom van. a ketto elso fogam. csak ugy tudom elmondani h ugy nez ki mint egy feljel lefele allo v.. de lesz par honap mulva fogszabajzom... ez a bajuk?! de am meg a fogammal sose csufoltak ok szoval... nem ertem.
2012. nov. 10. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajj...istenkém. Mindenkinek vannak ennyi idősen problémái. Engem is csúfoltak, másokat is. Egyszerűen ignoráld őket, ne foglalkozz velük, vagy egyszerűen kerüld őket. Nem adok olyan tanácsot, hogy ezt vagy azt csinálj, mert bármit csinálsz, úgyis szekálni fognak. Ne felejtsd el szeretni önmagad, a fogszabályozó nem rossz ötlet, viszont mások hülyesége miatt ne magadban keresd a hibát. Általános iskolás vagy, az általános iskolát pedig a kevésbé intelligens gyerekeknek is el kell végezniük, ígyhát ne csodálkozz, hogy kifogtál két debilt.
2012. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül értek egyet az első válaszolóval!Sajnos a fiúk sokszor így mutatják ki,ha valaki tetszik nekik!Főleg ez a gyerekeknél igaz és ti még gyerekek vagytok!Nem feltétlenül azért piszkálnak,mert bajuk van veled!:) De abban egyet értek az elsővel,hogy próbálj nem foglalkozni velük!Majd megunják!Lehet holnap,vagy egy hét múlva valaki másra fognak ennyi figyelmet fordítani!:)
2012. nov. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm az eddigieknek :) Igazából próbálok nem velkük törődni csak úgy magamba rossz érzés marad...
2012. nov. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!