Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a barátnőm,...

Miért nem érti meg a barátnőm, hogy nem szeretnék képeket feltölteni magamról fb-ra?

Figyelt kérdés

Nincs fönt azon a bizonyos közösségi oldalon egyetlen egy kép sem, használni is csak ritkán használom, meg egyébként is megvan a véleményem róla...


A barátnőm meg ezen értetlenkedik. Hogy jajj, micsoda kolosszális hülye vagyok, mert így mennyi pasiról lemaradok, meg egyébként is, már van pár srác akinek be akar mutatni, tegyen én csak fel szépen képeket magamról.


És addig erőltette, hogy jó, legyen, csak már ne nyúzz...


De ez abszurd, nem? Hogy ezen vitatkozni?

Mert ha nem vagy fent fb-on, már nem is létezel...


2012. nov. 10. 05:21
 1/10 A kérdező kommentje:

- ...tegyen én csak fel szépen képeket magamról.


+ ...pakoljak én csak fel szépen képeket magamról.

2012. nov. 10. 05:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért akar neked a barátnőd mindenáron pasit szerezni? És az mit jelent, hogy "így mennyi pasiról lemaradsz?" Mit veszítesz, ha nem vagy a fb-n? Semmit. Nem kell beállni a sorba, ha nem akarsz. Ennyi.
2012. nov. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fent,de rendszerint ugyanígy állnak hozzá.
2012. nov. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A helyedben még a fiókomat is felfüggeszteném..:)
2012. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad:

" Mert ha nem vagy fent fb-on, már nem is létezel..."

Nagyon sokan így gondolkodnak...

2012. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert szerinte a mai modren világunkban nem szórakozóhelyeken, színházban, moziban ismerkednek az emberek elsődlegesen, hanem a fb-on. Erre értette.
2012. nov. 10. 07:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az fb egy lehetőség az ismerkedésre, de nem az egyetlen, nyilván nem muszáj élned vele. Próbáld elmagyarázni barátnődnek, miért nem akarod, miért ellenszenves neked a dolog és kérd meg, hogy értse meg.
2012. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És mi itt a kérdés? Vagy csak panaszkodni akartál kicsit? Megválaszoltad magadnak a problémát, ha a csaj nem érti meg, akkor nem igazi barát. Nem kell neked is fent verni a nyálad fb-n, én se pakolom tele minden sz.rsággal, mert tényleg szánalmas, ami ekörül folyik, nem tud annyira érdekelni.

De! Ha kicsit gondolkodnál is talán, felraksz 1-2 képet, hogy a csaj békén hagyjon, neked nem kell tovább a hülyeségeit hallgatni, puskát sem szorít a fejedhez senki, hogy jelentkezz be. Ennyi. Azért te is rendesen túlbonyolítod.

2012. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de milyen pasi az aki a Fb profilod miatt akar összejönni veled? Kérdezd meg a barátnődtől ezt!
2012. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Facebook-on teljesen másképp néz ki bárki, mint a valóságban. Jobban vagy rosszabbul, de aki ott ismerkedik az elég gyáva. Legalábbis a többségük.
2012. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!