Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Győr tényleg jóval a magyarors...

Győr tényleg jóval a magyarországi átlagszínvonal felett helyezkedik el?

Figyelt kérdés
Sok különböző helyről származó embertől hallottam már, hogy Győr mennyire gazdag, hogy teljesen más, szinte nyugatias az életszínvonal.

2012. nov. 3. 14:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Én győri vagyok, és akiket ismerek, minimálbért keresnek, ha el tudtak egyáltalán helyezkedni a szakmájukkal. Az aluljáró itt is bűzlik a hugyszagtól már bocsánat, a lakótelepek tele vannak csövesekkel. A házak is eléggé semmirevalók, kivéve a lakóparkokat, ahol megvették őket, általában hitelre azok, akik jobban keresnek. Itt se tud menni bölcsibe a kisgyerek, max ha születése előtt foglaltak neki helyet. De lehet, hogy én a szerencsétlenebb győriek köréből származom. Ja és ha nevezel bármilyen szépségversenyre, akkor a polgármester lánya, Borkai Perta fogja megnyerni a megyében.
2012. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én GYMS megyei vagyok.Nyugat Magyarország határozottak jobb helyzetben van mint az ország többi része kivéve BP és környéke.


Én például Ausztriában dolgozok de Magyarországon lakom.Nekem teljesen megéri.Nem dolgoznék Magyarországon semmiképpen.

2012. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

elsővel teljes mértékben egyetértek,szívemből szólt,én is győri vagyok.

Tesóm most menekült budapestre pedig bölcsészdiplomája van,folyékonyan beszél nyelveket,de elhelyezkedni 2 év alatt nem tudott sehol itt,csak pesten.

Én szintén nem tudok elhelyezkedni,alkalmi munkám van csak,valamint ahhozképest nagy város semmi munka,semmi programok, a termálfürdőnk egy nagy szar,az emberek beképzeltek,el vannak szállva maguktól,tisztelet a kivételnek.

De attól még nem költöznék el innen semmi pénzért:) Pozitívum hogy a város szép,nem kell 5 buszra felszállni hogy eljussak valahova, és ahol lakok környék (adyváros) egész normális,kúltúrált. Bár ez egy körzet,adyváros is fel van osztva gázabb részekre is az biztos.

Ha tudsz itt munkát kapni,szeretni fogod a várost,de hogy gazdagság lenne azt nagyon megcáfolom.

2012. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nyugat MO-i város a magyar átlag felett van, mert 10 ezrek dolgoznak Ausztriában, viszont otthon laknak és otthon költenek, azaz jóval magasabb a vásárlóerő mint beljebb.
2012. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az önkormányzati költségvetéssel már bajok vannak...


Az viszont igaz, hogy nagyon sokan járnak át Ausztriába dolgozni, ezért magyar viszonylatban a kapott fizetésük jobb, mintha itthon dolgoznának. Ezért többet is tudnak költeni.

2012. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is győri vagyok, és egyet értek kedves 1. hozzászólóval. 2 bátyám van, egyik sem tud elhelyezkedni. Hiába van itt az Audi ahol sok ember dolgozik, mindenhol folyton leépítések vannak. Mindenhol minimálbér, úgyhogy nem valami fényes az élet itt se.
2012. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!