Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kanada tényleg olyan biztonság...

Kanada tényleg olyan biztonságos mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés

mert sokan mondják hogy kanada nagyon biztonságos ország, sőt vannak akik a világ egyik legbiztonságosabb országának mondják?Ez tényleg igaz?

Mennyire gyakoriak ott az elrablások?a lopások?a lövöldözések?a megerőszakolások?a betörések? stb...

Tudom ott is vannak gyilkosok,rablók,elmebetegek meg minden de az ország lakosságával arányosan tényleg kevés ilyen ember van ott???Ha igen akkor ez mitől lehet?Jól dolgoznak ott a rendőrök? vagy a kanadaiak tényleg ilyen békés nép?



2012. okt. 31. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az uncsitesómat Kanadában megerőszakolták és kirabolták az utcán fényes nappal. A tetteseket soha nem fogták el.
2012. okt. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez Kanada melyik városában történt?
2012. okt. 31. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a medvéktől tartanék. Nem a semmiért hordanak maguknál a vidéken élők ún. "medvedobozt".
2012. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vancouverben a legjobb. Nem kell francia nyelv, nagy város, nincs medve, és a Burnaby-ban nagyon biztonságos. A kertes lakótelepek közül pedig szintén az összes biztonságos.
2013. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!