Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek 17 évesen hol...

Szerintetek 17 évesen hol oszthatnék önkéntesen ételt, természetesen valamilyen szervezet/közösség részeként?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne ez a lehetőség, például a karácsonyi ételosztás. Eddig azonban csak krisnásokat találtam, akik ezzel foglalkoznak, s ők sem keresnek maguk közé önkénteseket, csupán adományokat kérnek.


Emellett, ha esetleg van valamilyen egyéb, 17 évesen is végezhető önkéntességre irányuló tippetek, azt nagyon megköszönöm!:))


2012. okt. 27. 00:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Jaj! Nagyon szép elhatározásod van! Sajnos én is csak a krisnásokat tudom... anno még én is osztottam velük. Szentgyörgy Lovagrendnél érdeklődtél már? Ők is osztottak már...vagy Máltai lovagrend...nem tudom ide hogy lehet bejutni...

Sok sikert kívánok!

2012. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!