Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hosszú hajam volt több igazolv...

Hosszú hajam volt több igazolványképemen is, de most levágattam teljesen rövidre. Kell új okmányokat csináltatnom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, nekem is hosszú hajam volt, de mivel hátravolt fogva így úgylátszik mintha rövid lenne. De ha kiengedve lettem volna lefotózva akkor se kellene újat csináltatnom. Már fél éve van rövid tüsi hajam.
2012. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges. Nekem rövid szőke bubihajam volt, tele voltam piercingekkel, amikor személyit csináltattam. Ma már szép hosszú, természetes barna hajam van, és piercingek nélkül vagyok. Neked azért még nem ennyire feltűnő a változás...:)
2012. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Ilyen alapon manapság mindenki 2 havonta lecserélhetné az okmányait.
2012. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. Nekem az igazolványképemen hátközépig érő hajam van még mindig, pedig már 3 éve kopasz vagyok...soha nem volt még gondom belőle, rá se kérdeztek.
2012. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!