Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt sok focidru...

Miért csinálja ezt sok focidrukker? (lent)

Figyelt kérdés

Mi értelme van szidni az ellenfél csapatát és a szurkolóit, például Újpest-Fradi... Miért nem inkább a saját csapatukat buzdítják?

És mi értelme van a vesztes félnek szétverni egy városrészt, a stadiont, mi értelme verekedni az ellenfél csapatának szurkolóival?

Ha kikap a csapatunk nem őrjöngeni kellene szerintem, hanem inkább szomorkodni, vagy esetleg gratulálni az ellenfélnek.

Meg mikor elkezd néhány szurkoló kiabálni az ellenfél csapatának, akkor a másik miért nem viselkedik érettebben, hogy megmutassa, hogy milyen gyerekesek azok akik kiabálnak?


Meg gondoljunk bele, ha nem lennének ezek a vandálok esetleg többen is kimerészkednének egy-egy meccsre----> több pénz a csapatnak----> jobb csapat lesz, mert leigazolnak egy-egy jó játékost, vagy csak kicsinosítják a stadionjukat, stb.



2012. okt. 24. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de tökéletesen egyetértek veled.
2012. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mertbe vannak baszva :D


Ez szép:

http://www.youtube.com/watch?v=f5hPgSEwCiQ

2012. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert az egész heti stressz ,megalázkodás, gürizés után egyesek csak így tudják kiengedni a gőzt ,azaz levezetni a feszültséget.Akik ott tomboló vadállatok azok hét közben, behúzott farkú alkalmazottak.Otthon meg papucsok.

Persze a prímet a magát törvényen kívülinek képzelő söpredék viszi ,akik csak a balhé kedvéért mennek el.A foci nem is érdekli őket.Ezeket ki tudták szűrni már ,mindenhol csak mi náluk nem sikerült még.

2012. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bölcs-Druida válasza:
mondjuk mert egy városi derbin egymást is hergelni kell mert így még inkább fokozódik a meccs hangulata és pl senki se várja el h egy Fradi-Újpest meccsen egymás cigányozása helyet épp rózsa szálakat fognak egymásnak osztogatni :D
2013. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mert enélkül nem lenne értelme a focinak ;)

Nem a szotyizós,70 éves papára meg a nagy családokra van szükség,azok menjenek mas sportág meccseire,vagy maradjanak otthon a fotelben ülve.

Tudom,hogy ezért most le leszek értékelve,mert ahogy lattam a kérdező és a legtöbb válaszoló Liberális :D

Kedves kérdező te meg vagy lány vagy vagy saját kapudra játszol.

2017. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!