Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hiányzik a régi...

Mit tegyek? Hiányzik a régi osztályom.

Figyelt kérdés

Olyan osztály voltunk, hogy alsóban nagyjából szerettük egymást, aztán állandóan veszekedések voltak de azért olyanok voltunk mint a testvérek. Igazából szerettük egymást csak unatkoztunk. Így 8-ra egy jó kis osztály lettünk, igaz minden tanár utált minket mert rosszak és nagypofájúak voltunk de mi szerettük egymást és kiálltunk egymás mellett. Az utolsó oszztálykirándulás nagyon összehozott minket. Alapból féltem a középsulitól mert nehezen tudok beilleszkedni de abba az osztályba sikerült. Ez az osztály meg teljesen más, nem biztos, hogy be tudok majd illeszkedni. 32-en vagyunk, abból egy párat régebbről ismerek, rajtuk kívül 1-2 emberrel beszélek mert a többivel nem tudok. Ha a legjobb barátnőm nincs ott akkor egész nap csak állok mint egy szar, a többiek meg elvannak. Most nézegettem a régi osztályról képeket, videókat és tökre hiányzik minden. A terem, az osztálytársak, tanárok, maga az iskola. Meg úgy minden, sokkal jobb volt. Itt a tanároknak nincs humorérzékük, nem lehet velük beszélgetni mert olyanok mint a robotok, a terem olyan mint 20 évvel ezelőtt, tele van a suli 'keménysrácokkal' meg a qváikkal. Nem találom a helyemet sehol, a régi osztály lenne jó. Facebookon tartjuk a kapcsolatot, egy párral élőben is. Hogyan törődjek bele, hogy annak már vége és mostmár ezt kell elfogadni?

15/L



2012. okt. 23. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csináljatok osztálytalit!!:)
2013. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*Jó, tudom, hogy az nem ugyanaz, de tök jó lesz:) Lányok visznek sütit, kekszet; fiúk visznek szörpöt:)
2013. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sokszor találkoztunk nyáron is, de az nem olyan.
2013. aug. 22. 12:59
 14/15 anonim válasza:
100%
Tudom már régi kérdés, de én is kb. ugyan így vagyok most... Imádtam a régi osztályomat, olyanok voltunk, mint egy nagy család, nagyon szerettük egymást, rengeteg baromságot csináltunk és nagyon sok mindent átéltünk együtt. Hiányoznak azok az idők, amikor még egy osztály voltunk. A mostani osztályomat nem szeretem, unalmasak, és sok a r.b.nc. Két-három emberrel vagyok jóban, velük vagyok a egész nap a suliban és kb. egyedül velük szoktam beszélni. Nem tudom, lesz-e ez még jobb... 15/L
2015. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia tudom régi kérdés ,de végül megtaláltad a helyed?
2021. okt. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!