Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha kiderülne,...

Mit csinálnál, ha kiderülne, hogy a barátnőd feltörte a facebookodat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nincs ott olyan, amit titkolnom kellene. Ha a barátnőm úgysem írogat rosszat másoknak, vagy hoz kínos helyzetbe.
2012. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
74%
Meglepődnék asszem, ugyanis nem vagyok fent a f@szbukon.
2012. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

megkérdezném, hogy csinálta,mert én is feltörném valakiét, de nem tudom, hogy kell

egyébként meg nem kellene feltörnie, mert nagyon kérné, megmondanám neki a jelszót, semmi szégyellni valóm nincs a facen

2012. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
14:21 Pedig nem ártana haladni a korral
2012. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fent, de a véleményem független ettől.

A példa remekül rámutat, hogy egyáltalán nem bízik bennem. Sem annyira, hogy elkérje a jelszavam, vagy megkérdezze, hogy ránézhet-e, sem annyira, hogy ne nézze meg.


Azt hiszem, amint kiderül, a fenti okokból, nem lenne többé a barátnőm. Nem azért, mert feltörte, hanem azért, mert ennyire nem bízik bennem, és egy kapcsolat (egyik) alappillére a bizalom.


Pl. tudom a párom jelszavát mindenhová, ő is az enyémet, de nem nézzük meg titokban, hogy hhúúúúúú, kivel levelezik, mit lájkolt, stb.

Olyan volt, hogy megkértem, hogy nézzen rá a leveleimre, és belépett, vagy ő megkért, hogy farmozzak neki, amíg hazaér, de kérés nélkül, bizalmatlanságból nem piszkáljuk a másik jelszavait, hozzáféréseit.

Miért?

Mert megbízunk egymásban.

2012. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire komoly a kapcsolat. Ha még csak kezdeti, akkor minden bizonnyal kidobnám.

Ha már komoly, akkor nem lenne szüksége a feltörésre, mert nálunk a férjemmel bejárásunk van a másik emailjaiba, különböző honlapokon levő profiljaiba. Viszont ezzel nem élünk vissza, mert csak akkor megyünk, mikor a másik megkér rá.

2012. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szabad bejárás van egymás profiljába a kezdetektől. Igaz nem kémkedésre használjuk, hanem játszunk. Nem is írogatunk egymás nevében.

Ha zavar, akkor változtass jelszót.

2012. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Elbizonytalanodnék rajta, de a viselkedésén (szerencsére mélyen megbízhatok benne).

A jelszavamat nem tudja, de sokszor adom át neki a gépet úgy, hogy nem zárob be se a FB-om, se a levelezéseim.

Mindenesetre, semmi olyat nem tárolok, ami miatt aggódnom kellene, se kép, se üzenet.

Ha meg kompromittáló, vagy fontos üzenet jön, eleve megbeszélem vele.

2012. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyot csalódnék benne,nem ilyennek ismerem.Ha valami érdekli,nyugodtan megkérdezheti.

Kérdőre vonnám,és azt hiszem meg is haragudnék.

2012. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok rajta egy ideje a facebookon, úgyhogy ez a kérdés engem is hidegen hagy.

Komolyra fordítva a szót: tudom, beletartozik az e-mail is, meg az is, hogy megnézze a böngészők előzményeit és így tovább. Nos, a kapcsolat lényege a bizalom, de ez is kölcsönös, mert volt olyan, hogy egy kapcsolatban levő férfi, más nővel is flörtölt a cseten.

2012. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!