Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is elítélendő,...

Szerintetek is elítélendő, hogy egy hungarista stílust vált és, , emo, , lesz?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik nem hangoztatják, hogy hungaristák, és megnövesztik a hajukat, és esetleg csőgatyát hordanak, de ettől függetlenül a hitük megmarad, tudják még mindig hova tartoznak, csak más lett a stílusuk. Ismerek embereket akik emiatt teljesen elítélik őket. Nektek mi a véleményetek ?

2012. okt. 9. 12:41
1 2
 11/17 Golan Trevize ***** válasza:

szerintem nincs.

ha lenne, egyrészt nem emósódnál el, másrészt nem tennéd fel ezt a kérdést sem...

2012. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Változik a divathóbort,ennyi.
2012. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
Ne csináljatok a mi ideológiánkból divatot! Ha hungarista vagy, bizonyos kiállásodnak is lenni kell... az országot csőgatyában és szemre vasalt hajjal nem lehet megvédeni, sőt még magadat sem tudod...
2012. nov. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a külső a lényeg, hanem amit belül gondol valaki. Bár részben egyet értek az előttem válaszolóval, nem kéne ebből divatot csinálni.


Pár ilyen gyökér miatt nézik le az egész hungarizmust. De sajnos mindig lesznek, akik csak divatból követnek valamit...

2012. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én nem divatból voltam hungarista, már nem vagyok az, de tudom hova tartozok, és az elveim is megvannak, csak nem úgy öltözkdök, és nem mondom ki..
2012. dec. 2. 19:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem is voltál igazi hungarista..
2012. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem tudod... Ha érted mire gondolok... aki egyszer felveszi a bakancsot, az többé nem veszi le... ha csak nem divat.
2012. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!