Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szabad ilyet kérni? Terhes...

Szabad ilyet kérni? Terhes vagyok 25 hetes és egy 3 éves kislányunk van férjem 300km fog elutazni temetésre apját vesztette el?

Figyelt kérdés

Megkérhetem arra hogy most mi ne menjünk egyrészt a temetésre nem akarom kivinni a gyereket másrészt nagyon nehezen birom az utazást még nem terhesen is.

meg ehet kérni ugy hogy ö elmegy mi itt maradunk és későbbiekben majd 3 man elutazunk a nagyihoz amikor már lecsengett agyász. ugy érzem útba lennénk és esö sorba a fiaira van szüksége és nem ránk

(nem szeretném ha a lányunk látná hogy ott mindenki sir nem tudja még értelmezni a dolgot.


2012. szept. 27. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szabad.
2012. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy normális kapcsolatban szabad ilyet kérni, igen
2012. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem lesz ebböl sértődés és egyéb dolog?
2012. szept. 27. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3 éves gyereket semmiképp nem vinném. Beszéld meg a férjeddel, ez szerintem teljesen normális kérés. Barátnőméknél a kislányt én vállaltam be, ő elment terhesen az apósa temetésére, mert az nem volt messze és jól bírta... Utólag mondta, hogy jobb is, hogy nem vitte a gyereket. Ilyen kicsi csak zavaró, mindenki gyászolni akar, egy ilyen gyerek ha vidámkodik az zavaró, ha a virágokat akarja szétszedni szintén, ha sír akkor megint arra figyelnek hogy mi baja...
2012. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ilyet kérni.


Az már más kérdés,hogy a férjednek szüksége van most rád,meghalt az apja,te kellenél hogy a támasza legyél.

A lányodnak nem kell ott lennie,biztosan van valaki aki vigyáz rá mig ti temetésre mentek.

(37hetes terhesen voltam temetésen,épphogy megbirtam páromat tartani amint összecsuklott a koporsó láttán leeresztés közben,1 évvel később a temetőben mondta hogy nem birta volna ha nem vagyok ott vele.Pedig az nekem már fizikailag is megterhelő volt,másfél héttel később szültem)

2012. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ava87 ***** válasza:
100%

A kislányt nem lehetne addig a te szüleidhez elvinni?

Akkor tudnál menni.

Anyósodnak lehet, hogy elsősorban a fiaira van szüksége, viszont a férjednek meg valószínűleg rád, nem gondolod? Bár láttam, hogy már jópár kérdést kiírtál vele kapcsolatban (nem volt nehéz összekapcsolni őket), amikből viszont nekem az jön le, hogy te nem igazán állsz a férjed mellett ebben a nehéz helyzetben, és már azt is eldöntötted, hogy te nem akarsz menni, mert neked kellemetlen (kényelmetlen?) lenne, és most másoktól vársz megerősítést.

2012. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szabadni szabad, de egyrészt illene ott lenned, másrészt ahogy már írták a férjednek szüksége lehet rád.
2012. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!