Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak olyan Emberek, akik...

Vannak olyan Emberek, akik már unják a Facebook-on a sok "primitívséget? Folyt.

Figyelt kérdés

Én 43F vagyok,és egy csomó ismerősömnél kiiktattam azt a funkciót,hogy láthassam a megosztásait,idézeteit,stb.

Katasztrófának tartom,hogy mennyire primítívek,csak a pia,Orbán szídása,meg a sok privát nyálasság.Felnőtt embereknek erre van idejük,gusztusuk?


2012. szept. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak, én is közéjük tartozom!
2012. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Én 39 vagyok, és fogalmam sincs, hogy mi történik a f@szbukon, mivel fenn sem vagyok.
2012. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pontosan ezért inaktiváltam magam.
2012. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szelektálni kell csak. Szerinted egy 15 éves fiú miket lát. A posztolok által fel nem fogott idézeteket, amik próbálják tükrözni a hangulatát. Kamu kommenteket egy elrontott, és agyon effektkelt képen " De cép vagy! *.* " És egymás csapatának szidása. Na meg a like/megosztás képek... Ne is beszéljünk az erőszakosan hirdetett segíts ezen meg ezen az emberen posztok. Ezeket leszámítva a facebook egy jó platform, csak a felhasználók elrontják. Én személy szerint csakis a zárt csoportok üzenőfalát olvasom. Hosszasan lehetne szidni a felhasználókat, de csak nekünk lesz rosszabb mert idegeskedünk miattuk.

15/F

2012. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!