Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok kapni ilyen...

Ti is szoktatok kapni ilyen VIGARA SALE. -S e. maileket? Kik küldözgetik ezeket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, de fogalmam nincs ki küldi. Szerencsére gmail-en a spam mappában landol alapból, de néha meg szoktam nézni azt is és már többször is volt benne ilyen levél.
2012. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És ennek mi köze a családi kapcsolatokhoz?
2012. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felhasználják a freemail-es címünket...Én már kaptam saját magamtól is potencianövelő szerre való félkérést....Háááááát, még csak szükségem sem sincs rá, hisz nő vagyok.
2012. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen kaptam én is :D El is felejtettem már, ezek szerint újra fénykorát éli?
2012. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Kik küldözgetik ezeket?"


Nem kik, hanem mik. Vírusos számítógépek. Megfertőzik a gépeket, így azokon futni fog egy levélküldő program (és persze e-mail címeket fog gyűjteni a gépről), ez a program letölti az elküldendő levelet egy másik zombigépről, vagy a zombihálózat egy kinevezett gépéről, valamint letölt hozzá e-mail címeket, és elkezdi küldözgetni össze-vissza, a letöltött e-mailcímekről és e-mailcímekre. Kikerülni ebből a listából lehetetlen.

2012. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!