Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy facen...

Mért van az, hogy facen tudunk beszélni élőbe meg nem?

Figyelt kérdés

Szóval az osztálytársamról van szó (lány) ,én is lány vagyok..

facen mindig elég jól elbeszélgetünk ,de suliba meg nem,lehet,azért mert a legjobb bnőjével van a szünetbe,de egyszer volt az,hogy együtt mentünk le tesire és oda az út kb 5 perc,de kb 2 mondatot ha váltottunk,szóval élőben vhogy nincs téma, de facen elég ha vmelyikünk csak feltesz egy kérdést a másiknak és vhogy mindig vagy órákig el beszélgetünk,de suliba másnap a köszönésen kivűl semmi, én nem tudom,ez hogy lehet,mert általában akivel facen beszélek azzal élőbe is mindig tudok beszélni,mindig van téma, de vele vhogy élőbe nem tudok beszélni..

szerintetek ez mitől lehetett??


2012. szept. 13. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkó. Ha nincs ló ((otthon legjobb bnő, unatkozik), jó a szamár is (te(te). Vagy zavarban van?
2012. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit tuti zavarban van..
2012. szept. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!