Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sorsunk a nevünkben című...

Sorsunk a nevünkben című könyből szeretném ha valaki leírná nekem mit ír a Sára névről!?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sára(héber) hercegnő, uralkodónő, fejedelemasszony

(jan. 19., júl. 13., okt.9.)

Feladata, hogy a nőiességét és szenvedélyeit harmóniában élje meg. Hódítani akar, érezni nőiességének erejét.Ebben sokszor bája és kedvessége segíti. Nagyon érzékeny és erős a lelkisége. Ez a művészeti adottságait segíti. Ugyanezek támogatják a szenvedélyes szerelmeit is. Mindent és mindenkit megpróbál megtartani, hisz fél a vesztéstől. Nehezen éli meg a kudarcot, képes a végsőkig harcolni. Rendkívül érzékeny és labilis lelki alkata van. Így ha csalódik, teljesen lezár és hideggé válik. Kész áldozatokat hozni, de csak önmagától. Nem lehet semmire kényszeríteni. Nehezen vállalja az anyaságot, hiszen azt érzi, hogy elveszti nőiességét. Párjának éreztetnie kell, hogy érzelmei viszonzásra találnak, anyaként is szereti. Veszélye az érzelmi szélsőségesség, amely a féltékenységben és a hatalomvágyban nyilvánulhat meg.


Tessék:)

2009. júl. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fúúúúú, bocsánat, hogy így belekérdezek, és ne haragudj, kedves kérdező, de a válaszolótól kérdezném, hogy a Kata(csak így símán)arról mit tudsz?Köszönöm!
2009. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kata(magyar) korona; mindig tiszta, érintetlen, ártatlan (ápr. 29., nov. 25.)

Feladata a célok megteremtése és megvalósítása. Ezen keresztül szeretne sikeres lenni. Mnden, amivel másokat segít, céljait támogatja. Lehet rá számítani, következetesen és határozottan teszi a dolgát. Érzelmi megnyilvánulásai sokszor visszafogottak. Ezek a házasságban is jelen lehetnek. Nehezen változtat, lassan mozdul. Minden élethelyzetben a biztosat keresi, nem kockáztat. Nagyon gyakorlatias, ami sokszor unalmas. Mindent megtervez és pontosan végrehajt. Ragaszkodik a tapasztalataihoz, így elveszti minden könnyedségét. Sokszor körülményes és tétova. Ezért hivatásában nem való neki az egyéniesedés, jó, ha valaki irányt mutat. Gyakran hiszi azt, hogy az anyagiakon keresztül mindent megoldhat, emiett elmehet ebbe az irányba. Csapdája merevsége és makacssága lehet.


:)

2009. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááááát köszönöm szépen:)

Van ami én vagyok, pl a makacsság..

2009. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen nagyon! a kislányom Sára és ezért szerettem volna tudni:D

a második hozzászolonak is köszi a Kata kérdést mert engem is igy hivnak szoval igy most mindekttőt tudom amit akartam! nagyon köszi még1*!!!

2009. júl. 30. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :)
2009. júl. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!