Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az akaraterőn és...

Hogyan lehet az akaraterőn és a kitartáson fejleszteni?

Figyelt kérdés
Nekem nagy szükségem lenne rá, hogy ne adjam fel mindig idő előtt.
2012. szept. 4. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, de csak akaraterővel és kitartással. Tűzz ki reális, de kis erőfeszítést igénylő célokat, és valósítsd meg. Amikor fel akarod adni, gondolj arra, hogy nem lehetsz ennyire puhány, különben is, milyen jó lesz, ha elérted a célt. Ezt sokszor ismételve juthatsz előbbre.
2012. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy levegőt, szorítsd össze a fogad és csináld meg, amit kell. Gondolj arra, hogy ha megint feladod, attól csak rosszabb lesz, és hogy nem lesz, aki eléri helyetted a céljaidat. Koncentrálj a célra, és ne az oda vezető út nehézségeire.
2012. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgyhogy böjtölsz !

Hajdanám én is a fentebb leírt bölcsnek tűnő tanácsokat kaptam... és sehogy sem ment a kitartás, de amióta rászoktam a heti kétszeri böjtre (=növényi táplálék) azóta lelkileg sikerült megerősödnöm és a gondokat, nehézségeket könnyen viselem.

2012. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!