Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak Magyarország nyugati...

Csak Magyarország nyugati részén ilyen magasak a fiatalok?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam,hogy azért olyan magasak,mert sokan germán származású ember leszármazottai.Igaz ez?És csak arra ilyen magasak?

2012. szept. 3. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva tapasztaltam. Én a keleti részből származom és itt szép magas emberek vannak. Vannak ismerőseim a nyugati országrészből is, alig van aki magasabb nálam. Pedig nő vagyok. :)

Egyébként nekem erre van egy hipotézisem.

Az kelet magyarországi emberek azért magasak, mert a síkságon el kellett látniuk messzire :)))


A nyugati részen élők pedig azért alacsonyak, mert az erdőben az avar alatt is el tudtak futni :)))

Természetesen ez nem komoly, bár én sokaknak szereztem már ezzel derültséget :)))

2012. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A nyugatiak nem magasak??Hát,akkor a keletiek mekkorák???

Itt Nyugat-Magyarországon a 14-15-16 éves gyerekek 175-185 cm magasak!!!A tanárokat mind túlnőtte!Hát,mekkorák lesznek 18-20 évesen,ha már most ekkorák?

Kelet-Magyarországon mekkorák a fiatalok, 2 méteresek????

2012. szept. 3. 19:14
 3/3 anonim válasza:
Kelet-Magyarországon alacsonyabbak. Fiúk 165-180 között, lányok 150-175 között. Mármint a többség.
2012. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!