Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a nyári...

Mit csinálhatnék a nyári szünet utolsó napján?

Figyelt kérdés
Nem akarom gépezéssel tölteni, unom a gépet, de mást nem tudok csinálni.. :( 18/L
2012. szept. 1. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj
2012. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tarts szépségnapot.

Én egy éve ilyenkor mindenféle kenceficét magamra kentem a tökéletes bőr érdekében. Használni alig használt, de jó móka volt:D

2012. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló, 18 éves vagy szerintem nyakadon már az érettségi ha csak nem voltál 0. osztályos. Érdemes még ilyenkor átvenni az előző évek fontosabb anyagait mert évközbe már nehéz lesz 4 év anyagát bepótolni. De ha nem akarsz gépezni akkor javaslom hogy menjél ki sétálni, vagy tornázni mert azért nem árt ha fizikailag is ráhangolod magad hogy mászkálni kell és kicsit felhagyd a punyadást. Most nem sértésből írok ilyeneket de ez jót szokott tenni.
2012. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Figyelj nehogy tanulj , ha eddig nem tetted a nyáron, most se az utolsó 2 napban!

Szerintem kendd be ilyen (ahogy a 2. mondta) pattanás elleni meg testápoloval az arcod és tested, hogy szép legyél:)

Akkor Vasárnap, szemöldök kihúzás körömfestés, lábgyanta, stb..

Válaszd ki hogy mibe mész az évnyitóra és hogy utána mit veszel fel! Próbáld is fel:)

2012. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szakmára megyek:DD
2012. szept. 1. 17:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Lábgyanta ma meg volt... hajamra banános hajpakolást szoktam kenni, de tegnap voltam fodrásznál és ő ellátott minden földi jóval.. :)) Láb - és kézpakolást nézek majd, mert sokat fogunk gép előtt ülni meg minden és szép legyek.. az arcom mindig makulátlanul ragyog.. nincs szükség patti elleni kencékre.. :)))
2012. szept. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!