Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Harry herceg

Mit gondoltok? Harry herceg

Figyelt kérdés

Harry herceg inkább a botrányia miatt ismert, mintsem azért mert milyen jó herceg.


amikor rá gondolok 2 dolog fogalmazódik meg bennem:

1. végre nem egy sznob hercegecske, aki nem tud semmit csinálni csak komolyan viselkedni és tanulni hogy fog uralkodni

2. nagyon durva a gyerek, ha nem herceg lenne már valószínű egy drogdíler lenne Anglia egyik leveszélyesebb környékénű


én szeretem hogy ilyen de egy kicsit szerintem vissza kéne vennie mert alapjába véve egy jó kombináció: komoly munkája van de el tudja engedni magát


hát az egy biztos hogy nem egy hagyományos herceg


ti mit gondoltok róla?


2012. aug. 30. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon aranyos, én egyáltalán nem ítélem el a herceget a viselkedése miatt :)))

fiatal, hát mit csináljon?

ebből is látszik, hogy hiába herceg ő is EMBERBŐL van...:)

szerintem néhány embernek pont ettől válik szimpatikusabbá...:) nekem biztos! :D

meg szerintem a családjától amúgy is megkapja a "lecseszést" :SSS gondolhatod...

2012. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én pont ezért kérdeztem, mert nekem is nagyon szimpatikus

attól még hogy herceg, ő is ember és ugyanúgy van igénye bulizásra

pont ettől olyan rokonszenves mert úgy éli az életét ahogy szeretné és nem úgy ahogy megparancsolnák neki

2012. aug. 30. 19:25
 3/6 anonim válasza:
65%
A bátyja jóval intelligensebb. Őt sem lehet sznobnak nevezni, és ő is el tudja engedni magát, csak nem olyan alpári módon, mint Harry.
2012. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A király meztelen!

A klasszikus mese jut róla eszembe. :)

2012. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még a végén kiderül, hogy mégis egy normális herceg. Micsoda botrány lenne ez az angol királyi családban!
2012. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd ha szétosztja a vagyonát a szegények között, beköltözik egy panel lakásba és Tesco kaját fog enni élete hátralevő részében, akkor rokonszenvezni fogok vele.
2012. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!