Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem értékeli senki a...

Miért nem értékeli senki a közeledésem?

Figyelt kérdés
A barátaimmal mindig foglalkozom,de rájöttem,hogy mindenki sz.rik a fejemre.Mindig elhívom őket ide-oda de csak nagyon ritkán jönnek el
2012. aug. 28. 13:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Talán túl nagyok az elvárásaim?
2012. aug. 28. 13:40
 2/4 anonim válasza:
ne érezd így.. senki se akar kezdeményező lenni.. ez a 21. századi valóság..te csinálod jól :) ha nem lennének olyanok mint te nem lennének emberi kapcsolatok....
2012. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevés az információ, de a következőket tudom elképzelni:

-Túl nyomulós vagy. Túl gyakran vagy nem megfelelő időpontokban hívod el őket, esetleg olyan helyekre, ami őket nem nagyon érdekli.

-Elfoglaltak, mondjuk vizsgaidőszak van. Ilyen esetben nem a te hibád.

-Tényleg van valami baj veled, fárasztó vagy vagy idegesítő vagy túl sokat beszélsz, vagy idegesítően vihogsz, vagy akármi, ami miatt nem annyira jössz be az embereknek.

-A barátaid nem igaz barátok, akiket igazából nem is nagyon érdekelsz. Ez esetben keress másik barátokat.

2012. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
talán kicsit későn válaszolok...és már úgyse nézi senki, de én ugyanígy vagyok. megkérdezhetem én hogy mivan velük..de ők sose kérdezik tőlem. tényleg szar érzés amikor nemvagy fontos senkinek. bár ez nem segít...de tudd, hogy nem vagy egyedül. szerintem nem "mi" csináljuk rosszul...
2013. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!