Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerettek Budapesten élni?...

Szerettek Budapesten élni? (bocsi a kat. ért :D)

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem lakok Budapesten, de ha ott laknék nem szeretnék ott élni.


voltam ott többször, tele van a város kéregetővel és olcsó emberekkel, túristákkal ingyenélőkkel. Nem vagyok ezekre kíváncsi, azt hiszik a pestiek hogy körülöttük forog a világ, pedig ők is ugyanolyan parasztok mint a vidékiek.

2012. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Csendesebb helyen igen. De az úthoz közel nee!
2012. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem ott lakok, (De relatíve nagy városban. Kocsik éjjel nappal stb...) de már éltem Bp.-n és nagyon tetszett. Biztos vagyok benne, hogy szeretném.
2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Belvárosban semmiképp nem laknék, éjjel nem mernék kimenni az utcára. Kicsit a szélén lakok Pestnek,de szeretem. Minden közel van,sok a park és a zöld terület, ja és bármelyik kisboltban kiadják a cigit. Falun ezt elfelejthetem.

Amit nem szeretek, az a panel. Szívesebben laknék kertes házban.:)

17/l

2012. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, nagyon!
2012. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"bármelyik kisboltban kiadják a cigit".....:D

Halleluja, főváros, ez az érv überelhetetlen.....:)

2012. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 évig éltem a IX. kerület egy jó kis lepusztult részén. Éjjel nem volt nyugalom, nappal pedig nem mehettél végig az úton úgy, hogy legalább 3 cigus ne kötött volna beléd.


Szóval ezt a részét nagyon nem szerettem.

De a suli az V. kerben volt, és ott szerettem lenni. Reggel bementem, és későn este mentem vissza a koliba.


Egy idő után azért besokalltam Pesttől, és baromi erőszakos ember lett belőlem. :) Szóval vágytam már nagyon haza, a kisvárosomba.

Itt jobb élni ;)

2012. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szeretek, mert jó részen lakok. Meg tudom érteni azokat, akik utálják, vannak szörnyen veszélyes és élhetetlen részei.
2012. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bunkó pestiek.... meg pestnyalók, pontozzatok csak le, nem érdekel
2012. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!