Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagy férjem vagy feleségem...

Én vagy férjem vagy feleségem a Mercibe dolgozik ezért költöztünk Kecskemétre. Nem ismerek senkit. Hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Kecskemétre költözött ismeretlen ismerőseimet keresem akik hasonló cipőben járnak mint én! A Mercedes gyár miatt Kecskemétre költöztem nem találom a helyem, nincs társaságom.

2012. aug. 23. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Értelmeznéd ezt a részt?

"Én vagy férjem vagy feleségem"

2012. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyéntől függ. valakinek a férje dolgozik a Mercibe valakinek a felesége és van aki ott dolgozik személyesen és ezért került Kecskemétre. Nálunk a férjem dolgozik ott.
2012. aug. 23. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyárban nem tudtok ismerkedni, nincsen ott olyan, akivel jóban lennétek? Szép lassan kialakul majd az itteni baráti kör. Érdemes például a szimpatikus kollégiákat meghívni hozzátok vacsorázni, vagy ha vannak gyerekeitek akkor rajtuk keresztül barátkozhattok, elhívjátok az ő szüleiteket is, szerveztek közös programokat, elmentek valakivel várost nézni, kirándulni, sörutcázni... Most még él a város egyébként amig jó idő van, tudtok fesztiválra, strandra menni... sajnos télen hatalmas lesz a pangás...
2012. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet oda jelentkezni? Milyen feltételek vannak? Nők egyáltalán vannak ott? Nekem úgy jön le, hogy ilyen 20 éves kiscsajok biztos nem járnak oda dolgozni. De ha valakinek van vmilyen információja a munkakörülményekről azt megköszönném!
2012. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok fiatal dolgozik ott, olyanok is, akiknek nincsen különösebb végzettsége (nyolc általános, vagy valami egészen más jellegű szakmunkás bizonyítvány). Mindenkit kivisznek a felvétel után három hónapra Németországba betanítani. Én főleg fiatal huszonéves férfiakat is ismerek, akik ott dolgoznak, különösebb képzettség nélkül, de van egy-két huszonéves nő ismerősöm is! Nézd meg a mercedesz kecskeméti oldalát, egy hónapja még több állás is megvolt hirdetve, különösebb pozíciók, én ahogy tudom folyamatosan van felvétel!
2012. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Március óta dolgozok itt és nyilván nálam is van gond,de nem alakult még ki semmiféle komolyabb kapcsolatom a munkatársaimmal. Aki szimpatikus,az vidéki,a többi meg teper nagyon a jobb pozícióért,persze van aki ezzel a teperéssel lejjebb csúszik :) . A standard az,hogy az újat nem tanítjuk,nehogy kitúrjon minket a helyünkről. Ez itt a menő,ez is lesz,míg nem készül el a 2. gyár.

Másrészről,a mindenkit kiküldenek Németo.-ba is hülyeség,én sem voltam pl,nem is nagyon bánom.


A kérdezőnek: Honnan költöztetek ide?

2012. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!