Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írjatok nekem "rossz útra...

Írjatok nekem "rossz útra tévedtem" idézetet! Nem linket kérek. Csak idézetet vagy közmondást vagy bármit ami ezt fejezi ki. Mit gondoltok a erről?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit rossz társaságba kerültem. Vagyis még nem..beszélek egy fiúval, haverom haverja 18éves. Tudtam,hogy stricik stb. de kereszttesóm meg keresztapám is az. Ma rákérdeztem kereszttesómra,hogy kik is ők? Azt mondta ne foglalkozzak velük,mert.....benn vannak nagyon stb :( Nagyon elszomorított. Pedig a fiú tényleg rendes! Lehet,hogy komolyan akar engem,de jobb ha hagyom,hagyjuk egymást..mert ha nem így lesz akkor ez előbb-utóbb nagy problémához vezetne. Azt pedig nem akarom, elfelejtem mert muszáj... És kellene egy idézet ami ehhez kapcsolódik, hogy már tudom, nem jó ez vagy legalábbis Nem lenne jó! Még ha szívem húz is hozzá!?
2009. júl. 22. 16:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem jó helyre írtam :SS annyira gáz ez.. valahogy sosem jó helyre írom! Pedig mikor küldtem akkor mást írt ki!!
2009. júl. 22. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nel mezzo del cammin di nostra vita

Mi ritrovai per una selva oscura

ché la diritta via era smarrita.


Mondjuk ez nem éppen a te esetedre illik.

2009. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rossz utcán kanyarodtam be :D
2009. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viccen kívül!Megmondod neki,hogy rájöttél a lányokhoz jobban vonzódsz! Na te erre mit mondanál? hanyagolnád gondolom!
2009. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D :D köszönöm a válaszokat! Még tartom vele a kapcsolatot. De nagyon óvatos vagyok! És 10.-én jön haza,aztán akkor talizunk... :) (remélem nem fog ellopni :D )
2009. júl. 28. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!