Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg a lányt a...

Hol találhatom meg a lányt a 20. Sziget 5. napjáról? A neve Sára (30Y koncert)

Figyelt kérdés

Egy Sára nevű lányt keresek, és valószínűleg esélytelen de beszélnem kéne vele. Sajnos nem jöttek vissza miután elmentek valószínűleg LMFAO-ra.

Kb 2-3 lány és egy magasabb fiú volt vele. Fiatal hátközépig érő hullámos haja volt talán szőke vagy szőkésbarna. A társaságukban volt egy nagyon helyes szőkés lány aki kék egyberészest viselt barna melltartóval, ami néha kilógott oldalt. Ez a kék ruhás szőke szépség érdekelne de sajna őróla semmit sem tudok. A barátnőjével is csak pár szót váltottam. Sajna annyira el voltam foglalva a kék ruhás lánnyal hogy nem tudtam gondolkodni, máskülönben most nem keresgélném ennyire sikertelenül. Napijegyesek voltak.

A myvip döglődik, a facebookon nem lehet életkor alapján keresni, és amúgyis használhatatlan, az iwiw-en meg nem találtam meg. Esetleg ha valaki ismeri bármelyikőjüket ekkor írjon, ha nem akkor ne, mert ha nem érkezik válasz akkor kiküldik megválaszolatlannak és úgy nagyobb esélyem van.



2012. aug. 15. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
sunáznád, mi?
2012. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mért nem nézed át a Szigeten készült képeket hátha megtalálod és foto alapján lehet felismerik.
2012. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és milyen jó,h ide írta:ha nem akkor ne, mert ha nem érkezik válasz akkor kiküldik megválaszolatlannak és úgy nagyobb esélyem van.

na mind1,szerintem úgy se fogsz vele többet beszélni...

2012. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tegnap 23:18 Tudom hogy néz ki de nem tudom a nevét sem azt hogy hol lakik.

Az első kérdésére válaszolva pedig: Nem kifejezetten ez a cél. Olyan hatást gyakorolt rám mint azelőtt senki, és ez mellett szerintem nem kéne elmenni. Rengeteg gyönyörű csajt láttam már életemben de ilyen szerelem első látásra még sosem történt velem és emiatt foglalkoztat nagyon ez a csaj. Megkockáztatom hogy a hátralévő életemben sem fog hasonló történni.

2012. aug. 16. 00:46
 5/9 Evilkiller válasza:
Bocsi, hogy lelombozlak, de a sziget elég nagy esemény volt, ha nem tudsz róla valami információt, ami alapján rá kereshetsz, csak azt, hogy néz ki, akkor szinte biztos, hogy nem fogod megtalálni, sajnálom!
2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 18:09


Tudom hogy néz ki és valószínűleg 20 alatti a csaj, de a hülye fészbúkon ha nem konkrét városra keresek rá akkor elkezdi beadogatni a föld lakosságát. Annyira kretének ezek hogy azt gondolják hogy előbb lesz ismerősöm indiában mint idehaza. :S

2012. aug. 19. 03:46
 7/9 Evilkiller válasza:

Sajna a face egy minősíthetetlen fos!

A keresője az egyik leggyengébb pontja, a chat, meg a biztonság után!

Legyalább egy név, vagy egy helyiség kellene, hogy annyira le tudd szűkíteni, hogy egyáltalán végig tudd nézni az összes találatot! :(

Arról nem is beszélve, hogy mi van, ha nincs is kint fényképe? :S

Próbáltam már én is face-en megkeresni valakit, a jelenlegi lakhelyét nem tudom, de azt igen, hogy hol született, és egy becenevet, és én sem találtam meg!

Sok ember él a világon, ez van! :(

2012. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki facebook-ra és kérj meg minél több ismerősödet, hogy osszák. Aztán az ő ismerőseik is, és így tovább. Szerintem egy jó páran megtennék. Így van egy kis esély.
2012. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva abban bíztam hogy a keresőkben megtalálom, de az a nyomorék fészbúk bár még az emberek s€ggébe is bele akar nézni és mindenkinek kiteregetni mindent az emberről, de arra képtelen hogy olyan embert keressek meg rajta aki nem az ismerőseim ismerőse!

A myvip döglődik, az iwiw-et meg már sokan otthagyták a fészbúk miatt.

Az eddigi egész életemben nem volt még olyan csaj akinek pusztán a nézésébe belezúgtam ott helyben 2 perc alatt. Pedig sok szép és jó nő volt ott.

Azóta is szidom magam, de amikor a barátnője odajött beszélgetni akkor még zavaros volt a fejem és nem tudtam gondolkodni, máskülönben megkérdeztem volna a nevét, vagy Sára vezetéknevét.

2012. aug. 20. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!