Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet embereket,...

Hogyan lehet embereket, ismerosoket, ellensegeket manipulalni?

Figyelt kérdés
Hogyan manipulaljak embereket, valtoztassam meg donteseit ugy, hogy az nekem mindig hasznos legyen?
2012. aug. 9. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Naivitás azt feltételezni, hogy ez röviden, az oldal keretein belül összefoglalható.

Ehhez a témához minimum 1 könyvet el kéne olvasnod, de inkább többet.

2012. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg kell kérdezned, akkor sehogy. Csak magadtól jöhetsz rá. Amit könyvekben írnak, nem feltétlen működik a te környezetedben.
2012. aug. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Csináld csak.... légy önző, használd az embereket a saját céljaid elérésére. Csak aztán ne sírj, hogy összeomlott az életed!
2012. aug. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rengeteg jól összerakott, felépített hazugsággal, de ez szerintem vagy ösztönös, vagy nagyon nehezen tanulható. Én konfliktus kerülésre használom nagy százalékokban bejön. Ettől nem érzem magam rosszabbnak, csak megkímélem magamat, és másokat a felesleges magyarázkodásoktól, és vitáktól.
2012. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad áll.... Én az évek alatt - a kényszer szülte- kifejleszettem egy jó emberismerő képességet! Az nagyon hazsnos, mivel tudod, hogy melyik emberhez hogy kell beszélni, hogy kell elötte viselkedni, hogy kenyérre tudd kenni!
2012. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!