Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit írnátok egy képeslapra? :D

Mit írnátok egy képeslapra? :D

Figyelt kérdés

van egy nagyon jó barátom és neki akarok majd képeslapot küldeni:D

és nemtudom mit írjak

tudom hülyén hangzik de még sose küldtem képeslapotxd

15 éves vagyok

tippeket kérnék szépen:D

köszike:D


mit is kell írni egy képeslapra?:O

dátum kell? az a dátum kell amikor feladtam?(mondjuk nem tudom mi más lehetne még:D:)


2009. júl. 19. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen alkalomra küldöd?
2009. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

írod a szöveget amit szeretnél és alá a dátum,amikor befejezed az írást.

meg persze köszönés se árt.

2009. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Had segítsek egy kicsit.Először a képeslapra ne írj szmájlikat marha idegesítő főleg ilyen mennyiségben.A képeslapot megcímzed név-irányítószám-településnév-utca,házszám.(ha van emelet\ajtó)Dátumot ha akarsz írhatsz rá de nem kötelező.Itt egy kép ha vizuális típus vagy [link] Nagyon jópofa ötletet találtál ki biztos sikere lesz és sokkal nagyobb örömet okozol vele mint egy sima e-mailel.
2009. júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ja bocsi azt elfelejtettem írni h mire:D

megyünk üdülni és onnan szeretnék neki küldeni

2009. júl. 20. 00:35
 5/12 A kérdező kommentje:

hu utolsó válaszoló nagyon teccik:D

még küldhetsz ilyet

ezt hol találtad?

2009. júl. 20. 00:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet most meglepődsz! Google-beír képeslap-képek keresése.Ha más kulcsszavakat melléírsz pl:képeslap vicces szöveggel vagy hasonlókat biztos rengeteg ötletet találsz.Bár már nem kéne aludnod?Én sajna nem tudok mert "dolgozom" legalábbis reggelig ébren kell lenni.Nyomás aludni! :)
2009. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

beírtam:D

már hamarabbb is de nem nagyon találtam

de köszi

szünet van örülök ha ilyen sokáig fennt maradhatok:D

2009. júl. 20. 00:57
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Kelt levelem élesztő nélkül, hogy vagy drágám nálam-nélkül? Én itt vagyok, te ott vagy, én jól vagyok, te hogy vagy? Beléd estem, mint vak ló a gödörbe, teérted könnyeztem felmosóvödörbe. Szeretlek téged, mint marha a silót, miattad fogytam le 5-6 kilót. Szeretlek téged, mint virslit a kutya, ha mással látlak megüt a guta. Szeretem szemed csillogását, szeretem füled szétálló cimpáját, szeretem orrod két, nagy lyukát, melyen egy Ikarusz röhögve fut át. Ha nap lennék rád sütnék, ha madár lennék néked csiripelnék, ha méh lennék mézet gyűjtenék eleségül, ha marha lennék hozzád mennék feleségül. Szívem január, lelkem február. Hogy e levelet ki írta? Spekulálj! Nevem a régi, foglalkozásom a tavalyi. Szomszédom mellett lakom, utcára néz az ablakom. Csókollak százszor, de nem most majd máskor, mert a csók nagyon drága főleg mostanában. Csókollak össze-vissza, ha levelem nem tetszett írjál jobbat vissza.”
2009. júl. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten! Te még mindig emlékszel erre?
2009. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Milyen alkalomra írod? oszd meg velem,és segítek!! A bélyegen rajta lesz a dátum!!
2009. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!