Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan párok, ahol...

Vannak itt olyan párok, ahol a lány csendesebb, a fiú meg bulizósabb (volt)? Hogy alakult az életetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg nem értés - hallgatás - kis titkok - hazudozás - nyíltan hülyének nézés - nagy titkok - válás - megszégyenítés - kisemmizés - 32 évesen új élet a nulláról.


(ez csak egy a sokból, a tiétek nyilván más lesz)

2012. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bulizós fiú vagyok, de egy olyan lányra vágyom, aki csendesebb típus.
2012. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másfél éve vagyok együtt a Barátommal. Ő az ellentétem. Teljesen aszociális vagyok. Nem járok egyáltalán emberek közé, csak akkor ha kötelező(pl iskola), Neki pedig a lételeme, hogy emberek közt legyen, sokan szeretik, sok barátja van. Rábízom, menjen ahová akar, bulizzon, érezze jól magát. Minek nehezítsem a dolgát azzal, hogy ülök, mint egy kuka, 1 kilóméterre a többiektől? Nem zavarom. Úgysem szólalok meg soha, semmilyen társaságban(még ha barátnőmmel vagyok, akkor se nagyon). Ilyen szempontból 2 külön ember vagyunk, de sok időt vagyunk együtt is, és elfogadtam, hogy Ő ilyen :D
2012. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!