Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Tudom ez a sokadik ilyen kérdés és nehéz rá választ adni. Amiért rájöttem, hogy barátokat kéne szerezni az azért van mert megismertem egy lányt akivel össze szeretnék jönni és cikinek, presztízs kérdésnek érzem, hogy legyenek barátaim. Magamról annyit, hogy egyáltalán nem miért nincs gyakorlatilag egy sem. Főleg azért nem értem mert lányok szerint is helyes vagyok (minden nagyképűség nélkül nem vagyok csúnya), magas vagyok, sokáig sportoltam, tehát az alkatom is sportos. Tehát külső oka nem lehet. Erős szakközépbe járok, hamarosan tovább tanulok. A sport múltban nem tudtam ki alakítani baráti kapcsolatot, pedig csapat sportoltam. Általános iskolában volt 1-2 nagyon jó barátom de ők elköltöztek a városból. Ja és a város megyeszékhely, tehát van elég ember akivel össze futok nap mint nap. Bulizni havonta egyszer kb. elmegyek amikor el hív valaki vagy én hívok el valakit de ezek nem igazi barátságos, inkább felszínes haverok.


Tehát tényleg nem értem miért nincsennek igazi barátaim akikkel találkozunk gyakran, hülyülünk stb.


18/F


2012. júl. 24. 21:27
 1/2 anonim válasza:

Elég zárkózott lehetsz, ha még a suliban, sportolók között sem találtál barátot. Esetleg most hogy nyár van, menj el valahova dolgozni, hátha ott összespanolsz valakivel. Legyél nyitott!

De ne azért akarj magadnak barátokat, mert egy lány miatt cikinek érzed... ez olyan rosszul hangzik, így csak érdekbarátságokat tudnál létrehozni, ne így áll neki.

2012. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy egyáltalán nem vagyok zárkózott, sőt :D Hamar összehaverkodok bárkivel... és új barátságokat kötni meg nekem olyan nehéz mert az új barát meg tudja később hogy gyakorlatilag eddig nem nagyon voltak...
2012. júl. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!