Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is van fent facebookon...

Más is van fent facebookon kamu regisztrációval, név és minden adat nélkül csak néha körbenézni és lecsekkolni embereket?

Figyelt kérdés
Mindenki csodálkozik ,ha mondom,hogy fent vagyok,de csak röhögni mások marhaságán,meg leellenőrizni embereket,és szokásaikat ,vagy megnézni régen látott ismerősöket mivé lettek.De jópofizni,chatelni ,életemet neten megosztani,lájkolni,bejelölgetni ismerősöket ,egyáltalán nem akarok.Ezzel csak én vagyok így?

2012. júl. 22. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, Én is fönt vagyok, választottam egy olyan nevet, amiből százezer van, azzal vagyok fönt. Nem jelölök senkit, engem sem jelölnek, nem akarnak csetelni, bökdösni, stb...
2012. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!