Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet olyan tetoválást kapni...

Lehet olyan tetoválást kapni az interneten ami örökre megmarad?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 19. 16:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kulcsszó: tetoválószalon. Oda sem tudod magadnak megcsinálni. Sőt. Ekkora rohadt nagy tapasztalattal a hátad mögött még akkor sem adnék tűt a kezedbe, ha a kislábujjadra szeretnél. Tetováltass azzal, aki meg tudja neked úgy csinálni, hogy ízlésesebb legyen, mint egy "szeretlek Bözske".
2012. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a tanácsot.

Pesten van egy pár tetoválószalon, remélem azért nem cseszik el :D

2012. júl. 19. 19:33
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor most gondold végig, hogy az cseszi-e el előbb, aki a tetoválásra vállalkozást épít, havi több száz embert tetovál, és az üzlete nem megy csődbe, vagy az, aki a netről akar tetoválást rendelni tetoválótű helyett, és a saját vállát akarja vele kitetoválni otthon, sutyiban a kis barátnőjével.
2012. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Bármi megtörténhet :)

De ez tény, hogy én cseszném el előbb, és igy belegendolva még ha úgy elcseszném fertőzést is kaphatnék vagy akármi.

És azt meg valahogy nem szeretném :)


Egyélbként te pesti vagy?

2012. júl. 19. 19:42
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti.
2012. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Kár, megkérdeztem volna, hogy mennyire "gáz" nálatok, ha bajor viseletben öltözök néha, mint pl a wiesnen, vagy lehet hogy oktoberfest-ként ismered. A barátnőm meg dirdl ruhában, hogy ez nálatok emnnyire "gáz"?

( Ha gáz az se baj akkor is felhúzzuk :) )

2012. júl. 19. 19:58
 17/24 anonim ***** válasza:
Tetoválógépet itt is tudsz venni. De ez nem ilyen egyszerű, hogy majd megcsinálod magadnak :)
2012. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
?? Figyelj.. nem egy másik univerzumban élünk.. te is magyar vagy, szerintem tisztában vagy vele. Én személy szerint magasról teszek arra, hogy miben bohóckodsz. A kamukérdéseidre megkaptad a válaszokat.
2012. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés!

És nem vagyok magyar, bajor vagyok, az megint egy más kérdés, hogy kiskorom óta itt élünk, de ettől még nem lettem magyar!

És ez nem bohóckodás, Mingában (München) a wiesnen ilynbe járnak a bajorok "kötelezően". És nekem olyankor suli van szóval nem tudok visszamenni az idi wiesnre.

És kimutatom a bajorságom/németségem is.

Magyar cuccokat csak a barátnőm miatt hordok meg öltözök be magyar szinekbe, de NEM KÉNYSZERBŐL!

2012. júl. 19. 20:05
 20/24 A kérdező kommentje:
"ma 20:01" = igen erre én is gondltam, és jobb másra költeni a pénzt :)
2012. júl. 19. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!