Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A postán lehet érdeklődni,...

A postán lehet érdeklődni, egy nekem feladott levélről?

Figyelt kérdés
Nem ajánlott, hanem sima levél. Ha felhívom a postát, megmondják, hol jár a levelem? Elég fontos.
2012. júl. 18. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondani nem valószínű, de ha bemész, megkérdezed meg tudják nézni, hogy ott van-e náluk.
2012. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem könyvelt levélről SEMMIT nem tud a posta mondani. Pontosabban annyit, hogy megérkezett-e a hivatalba vagy sem. De ha megérkezett volna, akkor kézbesítették is volna.
2012. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"De ha megérkezett volna, akkor kézbesítették is volna."


Erre ne vegyél mérget. :)

Sajnos néha elég inkompetens analfabéta postások is vannak.

Én például (legutóbb, de nem az első ilyen eset) egy csomagot vártam. 1 hét után lementem, hogy mégis mi van vele.

Az ott dolgozó nő hozta is a csomagot, hogy 3 napja itt van és dobtak be értesítőt is.

Lehet, hogy dobtak be, de nem nekünk....


Szóval menj le és kérdezed meg. De ha nem érkezett oda még meg, akkor nem tudnak mit mondani.

2012. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!