Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy zászlót szeretnék rendelni...

Egy zászlót szeretnék rendelni. De nem értem ezt az egészet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék egy zászlót és le van írva róla,hogy 90 szer 150 cm-es és van róla egy kép.De mint láthatjuk,hogy a mérethez és a színhez van egy olyan rublika,hogy MINDEGY.Én ezt nem értem.Nem mertem megrendelni mert hátha rossz lesz az egész.Szerintetek most akkor nem kell kipipálni vagy mi?A válaszokat előre köszönöm!
2012. júl. 16. 08:12
 1/6 A kérdező kommentje:
itt a link megnézhetitek [link]
2012. júl. 16. 08:13
 2/6 A kérdező kommentje:
2012. júl. 16. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pipáld ki a mindegy rublikát.Az a biztos.
2012. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az inkább a ruhákhoz van kitalálva, szóval itt nincs jelentősége, mivel a termék leírásában eleve ott van a szín és méret. Pl. USA zászlóhoz hiába írsz zöldet, nem fogják zöldben elküldeni. Ha lehet, hagyd üresen, ha meg úgy nem engedi, akkor pipáld be nyugodtan.
2012. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2012. júl. 16. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom megtörtént-e már a vásárlás, más oldalt ajánlanék:

[link]

2012. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!