Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány goth van itt rajtam...

Hány goth van itt rajtam kívül ezen az oldalon? Véleményetek szerint érdemes-e a goth szubkultúrát tudományos kutatás tárgyává tenni?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi nemet és kort is, valamint azt, hogy részt vennétek-e egy, az amerikai/angol illetve a magyar goth színteret összehasonlító felmérésben, amennyiben azt egy goth végzi?
2009. júl. 11. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Itt van egy 16 éves goth srác :) Én így is-úgy is részt vennék egy elmérésben :)
2009. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*az az elmérés felmérés akart lenni XD
2009. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor írj nekem privit, mert Te úgy vagy beállítva, hogy én Neked nem tudok!
2009. júl. 11. 18:31
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
szia! Én ugyan már nem vallom tagjának magam ennek a szubkulturának, de! Rengeteg ilyen kutatás van, szerintem azokat olvasgad. Most nem tudok honlapcimeket mondani, de ha megkeresed a Magyar Gothic Club oldalát, ott a legtöbb nagyobb goth szubkulturával foglalkozó oldalra el jutsz, és találsz szociológiai kutatásokat, szakdolgozatokat is, anno én is rengeteg ilyet elolvastam.
2009. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, már felhívták mások is a figyelmemet erre az oldalra! Én most konkrétan további (goth, részben goth, ex-goth, goth bulikra járó, stb.) embereket keresek a kérdőívem kitöltéséhez, csak nem tudtam, hogy ezt konkrétan kiíírhatom-e? :P Aki a fenti kritériumok valamelyikének megfelel (kor nem számít!), és szeretné, ha az ő véleménye is helyet kapna a cikkben (név, arc nélkül), írjon nekem egy privit!
2009. júl. 12. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Itt egy 14 éves victorian goth :D
2009. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor írj nekem privit, én neked nem tudok, mert nem vagy úgy beállítva!
2009. dec. 28. 15:28
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Itt egy 23 éves Goth lány, aki ráadásul kántor:)
2010. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ment email!

14 éves lány, Neked nem tudok írni, mert nem úgy vagy beállítva!

2010. jan. 14. 21:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja elnéztem, tudok Neked is!
2010. jan. 14. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!