Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, férfiak! Ti...

Meleg fiúk, férfiak! Ti hogyan vagytok képesek elfogadni magatokat melegként?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon tudom magam elfogadni. Mostanában sokat is vagyok depressziós emiatt. Úgy érzem, hogy egy genetikai selejt vagyok, nincs az életemnek értelme.


21/F



2012. júl. 9. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
1%

Már 1x írtam itt a Gyakorin, hogy sikerült egy melegből heterot csinálnom. Persze jöttek a támadások minden oldalról (főleg a melegektől) mert ők nem akartak változtatni.


Én ezt kb úgy gondolom, a melegség olyan mint a nagyon nagy nikotinfüggőség. Ha ellenkezel vele, akkor jön a "központi" védőmehanika, hogy nehéz legyen. De lehet tenni ellene.


De azért megkérdezném, nem-e ért téged valami lelki válság? Mert a legtöbben azé lesznek melegek (szóval nem kiskorban kezdődik)?

2012. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1-nek írnám: nem ért semmilyen trauma, vagy lelki sokk

2-hoz szólnék: azért vagyok depis, mert azt hiszem én is meleg vagyok

2012. júl. 9. 00:25
 3/10 anonim válasza:
első ezt az átváltoztatást részleteznéd egy kicsit bővebben?
2012. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
66%
A szexuális partner felismerésének képessége genetikailag öröklött. Vannak akiknél ez hibásan öröklődött. Akár elfogadod akár nem változtatni nem tudsz rajta. JA ÉS NEM LEHET RÁSZOKNI.
2012. júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Részletezni nem fogom, mert már 1x leírtam és volt 1 oldal. mellesleg nem szeretnék veszekedni, csak nem akartam nem visszaírni. "nem lehet rászokni" - Hülyeség! tudok egy olyan csávót, aki lelki betegségből (a csajok koppintották folyamat) lett meleg. És mivel a melegek gyorsan találnak maguknak "párt" így most boldog.


Az orvostudomány az egyetlen, amiben sose fogok bizni, mert most is átverik az embereket (más téren).

2012. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát, utolsó, pedig te is az orvostudománynak köszönheted, hogy nem haltál meg fél-egy évesen szamárköhögés és hasonló szintű betegségeknek, nem az imának meg a homeopátiás baromságnak...
2012. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Gyorsan találnak párt? Ezt mégis, honnan veszed? Egyébként kérdező, szerintem attól félsz, hogy sokkal nehezebb lesz az életed, és ahogy te nem tudod elfogadni magadat, úgy a többiek se téged. Idővel, ha magadat már sikerült e5fogadnod, akkor sokkal boldogabb leszel.
2012. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült erőt vennem magamon és csak a kérdésre válaszolok és nem az első válaszoló nevetségesen ostoba hozzászólásaira.


Kedves kérdező! Ez nem egy egyszerű folyamat. Akár éveig is eltart (nekem legalább is beletelt egy pár évbe). De mivel már idősabb vagy, így szerintem könnyebb lehet feldolgozni mint 12-14 évesen.

Ha van valami kérdésed írj nyugodtan akár privit is- megpróbálok valami hasznosat írni.

2012. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző te most ezzel arra céloztál, hogy te meleg voltál de most hetero vagy?-.- Maximum elnyomod magadban de nem tudsz megváltozni...


Kedves kérdező ne gondold magad genetikai selejtnek. Egyáltalán nem vagy az. Ugyanannyit érsz mint egy hetero ember, sőt talán még többet is...

Próbálj meg ne depizni keres magadnak barátot és légy boldog!

2012. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 00:41 jesszus...

akkor az a barátod biszex lehetett legfeljebb...

Azt meg, hogy a melegek gyorsabban találnak párt...inkább le se reagálom. Kritikán aluli ember vagy.


A kérdésre válaszolva

Nekem leginkább az segített, mikor néhány közeli ismerősömnek elmondtam és nem voltak elutasítóak, és azóta is ugyan úgy kezelnek, mint bárki mást. Ez sokat segített nekem abban, hogy teljes értékű emberként tekintsek magamra. Régebben nekem is voltak elég nehéz korszakaim, aztán idővel valahogy "megbarátkoztam" a gondolattal, hogy nem lesz se gyerekem, sem pedig olyan életem, amit sokan elvárnának tőlem. Szerintem leginkább az segítene rajtad, ha találnál egy olyan közösséget aki megért téged és elfogad, szerintem onnantól már nem látnád ilyen borúsan az életet. Az interneten való barátkozás is jó kezdet lehet.

Azt viszont kicsit furcsának találom, hogy 21 évesen még nem tudod biztosra a szexualitásodat, de hát láttunk már ilyet korábban :) Fel a fejjel.

2012. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!