Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy barátnőm,...

Mit tegyek? Van egy barátnőm, akivel most lesz 10 éve, hogy barátnők vagyunk. Nem tudom mit csináljak, mert megfigyeltem fél éve, hogy mindig az tetszik meg neki aki nekem is.

Figyelt kérdés
A múltkor már majdnem volt egy kapcsolatom, de tönkretette. :@ 2× járt azzal a fiúval akivel előtte én. Tehát lehet majdnem úgy mondani, hogy elszerette. Van egy másik bnőm, akivel most békültünk ki, mert eddig sokáig rosszban voltunk. Még nem bízok benne meg annyira, de amiket mondott nagyon hihető volt. Olyanokat mondott hogy így kihasznál az a másik bnőm úgy kihasznál... Tehát valamit szeretnék tenni az ellen, hogy ne mindig az után koslasson aki után én. Engem ez nagyon zavar. Nagyon köszi!
2009. júl. 11. 09:28
 1/1 anonim válasza:
Dobd ki!
2009. júl. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!