Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vélemények a párizsi életről?

Vélemények a párizsi életről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
szerintem olyan franciás lehet :)
2009. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
2011. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek:Jaj de poénos:P


Szerintem Párizsban az emberek nagy része gazdag,én is voltam anyuval még régebben,mikkor pici voltam,sok mindenre nem emlékszem,csak arra,hogy nagyon jól öltözködnek a franciák...

2011. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még sosem voltam Párizsban, biztos szép lehet, de én csak mint turista mennék oda, nem ott élni. Úgy tudom, elég drága hely (igazából Európa szerte a legtöbb főváros drágább, mint a többi város), meg én az ilyen óriási városokat annyira azért nem szeretem. Mármint szívesen bejárom, megnézem, elmegyek szórakozni, eltöltök ott akár egy-két hónapot is, de nem tudom magam otthonérezni egy hatalmas városban. Nekem már Budapest is túl nagy volt ahhoz, hogy az otthonomnak tudjam érezni, pedig fél évet laktam ott. De én ugyan így vagyok Londonnal is, imádom azt a helyet, de nem élnék ott. Szóval ha Franciaországban kéne élnem, inkább valami kicsit kisebb, de azért elég nagy várost választanék, ahol van lehetőség szórakozni (nem csak egyféle módon, hanem amire csak kedvem van), meg jönni-menni, szóval nem valami falusias jellegű hely, de azért semmiképp nem a főváros. Oda inkább csak eljárkálnék időről időre.
2011. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Háth figyelj szerintem büdös:S...Nem csoda hogy onnan származik a parfüm...bár nem általánositok biztos van olyan aki higiénikus de a nagyja sajnos nem.
2011. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én voltam ott,több mint egy évig,leírhatatlan maga az élet ott.Rengeteg ember a világ összes tájáról,a kultúrák keveredtek.Egyébként hiába mondják hogy Párizs a divat világa.Nagyon sok a szegény bevándorló,néha cifrábbul öltözködnek az emberek mint itthon,és van olyan része Párizsnak ami tiszta szemetes,szétdobálják a szemetet,meg a kutyaürülék..Utcai kukákat is alig lehet látni.Viszont az emberek nagyon udvariasak és segítö készek bármerre mész!!!
2012. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!