Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van, ha egyszer nem (csak)...

Mi van, ha egyszer nem (csak) ecetet, de például sósavat vagy más mérget öntenek egy hajó védtelen utasaira?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 23. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Pont ugyanaz, mint ha egy gránátot dobnának le, vagy ha valaki bekopogna hozzád egy baltával, vagy ilyesmi.

Mire gondolsz? Mi lenne? Attól függ, hogy milyen tömény savat kap az illető. Ha sérülést szenved, akkor majd nyomoznak, azt vagy kiderül, vagy nem.

Vagy mire gondolsz? Rengeteg és annál is több "vétlen áldozata" van az erőszakos cselekményeknek, és ez is valahol ebbe a kategóriába tartozik.

Szóval nem is igen értem a kérdést. Ahogy lelőhetnek az utcán úgy savat is önthetnek rád, ennek a lehetősége eddig is megvolt.

2012. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem nagyon öntöztek ecetet meg savat a dunai hajók utasaira. Nem úgy értettem a kérdést, hogy mik lennének a sérüléseik, hanem úgy, hogy mi lesz, ha elterjed ez a szokás, átveszik más vicces tinik is. Mert szerintem azok voltak. Egy időben divat volt bedobálni a vonatok ablakait, aminek halálos áldozatai is voltak, de ez mintha mostanában abbamaradt volna. E helyett jöhet talán, hogy leöntik a hajók utasait.
2012. jún. 23. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!