Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondoltok a...

Férfiak! Mit gondoltok a szőke nőkről?

Figyelt kérdés
sok éve szőke hosszú hajam van, de úgy érzem hogy sok férfi néz hülyének vagy gondolja azt hogy bejön az odafütyülgetés, nem vesznek komolyan stb... Miért nézik hülyének vajon a szőkéket?
2012. jún. 18. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy írok lány létemre, de muszáj....


Én úgy veszem észre hogy oda vannak értük. Bármikor felszáll a buszra egy szőke lány/nő egyből őt bámulja mindenki. Sőt, őszintén szólva én is megnézem a szőke nőket, de hogy miért passz. Nem vagyok leszbikus vagy ilyesmi, de olyan feltűnőek, hogy nem tudok máshova nézni...

2012. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz igen ez így van én is szőke vagyok szeretek csinosan öltözni is hozzá.

Van egy ismerősöm ország másik felén lakik salgótarjánba.Neki be kellett festeni a haját barnára,mert a szőkéket annyira "kinézik" a cigányok hogy folyamatosan bántották szavakkal,beszólogattak neki,nem hagyták békén,mióta barna lett nincs ennyi gondja már.

2012. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális, okos lányt nem néznek hülyének, mert szőke. Aki viszont idióta, akkor minden hajszínnel süt róla.
2012. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.Amúgy nekem a szőke hajról mindig a szex jut eszembe,nem tehetek róla.
2012. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!