Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki meggyanúsít valamive...

Ha valaki meggyanúsít valamivel, de ártatlan vagy, mit tennél?

Figyelt kérdés
Nem lopás,meg ilyesmi,hanem egy olyan emberrel kapcsolatos,akit szeretsz,és ez miatt megszakítja veled a kapcsolatot.És hiába mondod az igazadat,nem hiszi el.Érdemes bizonygatnom,hogy nekem van igazam,vagy ha ennyire nem hisz nekem valaki,akkor jobb is ha megszakad köztünk minden?Eddig mindig tudtam érvényesíteni az igazamat ha arról volt szó,most nem tudom..:( És utálom az igazságtalanságot! Tiszta lelki beteg vagyok most,hogy nem hisz nekem ez az ember,mert tényleg nem csináltam semmit..:(
2012. jún. 13. 10:08
 1/5 anonim válasza:

Nincs bizonyítékod?

Ha van, hozd a tudtára. Ha nincs, hagyd a francba!

2012. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan dolog,amit nem tudok semmivel se bizonyítani...:( Eddig mindig azt hittem,és tapasztaltam,hogy az élet úgy alakítja a dolgokat,hogy annak jó,aki igazat mond.És most nem értem miért alakultak így a dolgok..
2012. jún. 13. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha valaki, akit szeretsz megszakítja a kapcsolatot hazugság miatt, akkor legalább tudod, hogy jól jártál - előbb utóbb ez történt volna, hiszen nem vagy fontos neki. Ne bizonygasd az igazadat - mond el a tényeket. Ha hisz neked, jó - ha nem, akkor is.
2012. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egyszer utoljára próbálod vele megértetni, hogy ártatlan vagy. Ha ezek után is nyűgös, hagyd a fenébe, mert nem szeretett igazán, hogy nem bízik benned.
2012. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés,akkor hagyom szerintem,mert tegnap utoljára még egyszer megírtam neki,de még mindig nem hitte el,és az ellenkezőjét állítja,én meg már nem akarok ez miatt tönkremenni.
2012. jún. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!