Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha ilyen ember írna nektek...

Ha ilyen ember írna nektek privát üzenetben, vele szívesen beszélgetnétek?

Figyelt kérdés

Elég sokat ír, sokat kérdez és sokat beszél vele történt dolgokról, kamasz, hobbija fényképezés.

Olyannal szívesen beszélgetnétek privátban vagy inkább nem? És ha nem hogy adnátok tudtára, egyszerűen nem válaszolnátok vagy megmondanátok?


2012. jún. 12. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék vele. És valahogy úgy koptatnám le ,hogy megmondom mi bajom van vele és hogy többet nem szeretnék vele beszélni.
2012. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek olyanokkal beszélni akik sokat kérdeznek,meg ilyesmi,tök jól el lehet beszélgetni.Én nem vagyok az a fajta aki nem válaszol az üzenetekre,esetleg csak akkor,ha épp dolgom van.Meg amugy is szeretek új emberekkel megismerkedni...
2012. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom többen kíváncsiak rá, mond meg a nevét xD..

Na de komolyra ordítva a szót, szerintem jobb ha egyenesen megmondod neki..Így elkerülöd azt, hogy neki illetve neked is még kellemetlenebbé váljon a helyzet:)

Ha meg nagyon nem akarod megmondani, ne írj vissza..

Engem is elkezdett egy 24 éves informatikus nyaggatni, hogy majd ő házhoz jön és megjavítja a gépet..erre mondtam, hogy nem kell..de ő tovább erősködött és elkezdte leírni az életrajzát -.-...Erre én jóéjt kívántam azt leléptem...Azóta nem írtam vissza neki és nem zaklat...Szerintem más tini lányokhoz próbál bejutni:D

Sok sikert! x)

16/L

2012. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szivesen beszélnék vele. :) Mert, legalább nemlenne az a semleges egyhangú beszélgetés. Egyébként kérdezd meg tőle, hogy figyelj mi a bajod velem ? És ha baja van hagyd békén mer minek beszélnél olyannal aki leszarja hogy mi van veled? :/
2012. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!