Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Teljesen belebetegszem abba,...

Teljesen belebetegszem abba, hogy nincs munkám. Ti hogy bírjátok ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Van valaki aki támogat és lelkileg segít átvészelni a munkanélküliséget?

0,5 éve vagyok munkanélküli.Aki írné,hogy miért nem vállalok el ezt meg azt,annak jelezném,hogy T.scoba,mindenhova beadtam önéletrajzot,de még takarítónak is kérnek több éves tapasztalatot.

Párom fizetéséből élünk,egyre csak nő az adósságom,mert nincs miből fizetni.

Hogy tudtatok átlendülni a kilátástalanságon?ű

Néha teljesen elveszítem az életkedvemet és arra gondolok,hogy talán jobb lenne véget vetni ennek az egész szenvedésnek...



2012. jún. 7. 17:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most adtam be az àtjelentkezésemet nappalira,remélem àtvesznek.Pàrom benzinkúton dolgozik,60000Ft havonta,plusz pár ezer jatt.Az adósságom 7-800 ezer körül van már.Remélem most már jön valami jó,mert az állandó depimre lassan a kapcsolatom is rámegy...
2012. júl. 3. 18:19
 12/12 anonim válasza:

A 12:34-es válaszló vagyok. Melyik szakra jársz? Mikor végzel? Bocsi, nem akarok tolakodni, de milyen hiteled van? Ha nappalis lennél, nem kérhetnél valamilyen kamattámogatást?


Nekem 330 ezer körüli a diákhitelem.


Próbálj egy kicsit pozitívabb lenni, bár tapasztalatból tudom, nem könnyű. Merre laksz? Valami gyári munkát sem találsz? Az önkormányzatnál nem igényelsz valamilyen ellátást (pl. lakásfenntartási támogatást)?

2012. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!